Hakkımızda

2009 yılında Mersin Ayaş beldesinde bulunan 17.000 m2 üzerinde yarı inşası tamamlanmış durumda bulunan turizm alanını bünyemize kattık. Bu alan için hala proje çalışmalarımız devam etmektedir. En kısa sürede Mersin iline layık ve en güzel ve en büyük ve 5 yıldızlı turizm alanını hizmete açmayı planlıyoruz. 2010 Aralık ayında Mersin Kızkalesi Beldesinde bulunan Barbarossa Club & Hotel’i bünyemize kattık ve bu yatırım ile Turizm sektöründe istihdamcı ve kalıcı olduğumuzu gösterdik. Barbarossa Club & Hotel 5 ay içerisinde tepeden tırnağa yenilenerek 2011 Mayıs ayında Hizmet vermeye başlamıştır.

4 yıldızlı Barbarossa Club & Hotel 10.000 m2 alan 106 oda 248 yataklı odalarıyla kış ve yaz turizmi için birçok sosyal tesis ile faaliyet göstermektedir. Çaaş Group Onursal Başkanı ve Kızkalesi Turizm Derneği Başkanı Sayın HÜSEYİN ÇALIŞKAN; yaptığı tanıtım ve güzelleştirmelerle hem Kızkalesi hem de Mersin turizmine büyük katkılar sağlamaktadır. Barbarossa Club & Hotel, Kızkalesi Beldesinin en büyük ve en çok yatak kapasitesine sahip turizm tesisidir.

Çaaş Group

Hüseyin Çalışkan önderliğinde Temelleri 1975 yılında Gaziantep’te atılmış olan Çaaş Group; 2005 yılında yönetim kurulu başkanlığına seçilen Murat Çalışkan ile Akaryakıt, Gıda, Lojistik, Turizm, İthalat, İhracat, Sigorta gibi bir çok iş kolunda faaliyet göstermektedir.

Sosyal Medya